BARS

BARS® to zabieg energetyczny polegający na dotykaniu odpowiednich punktów na głowie, dochodzi wtedy do rozładowania spolaryzowanego ładunku elektrycznego, który został zgromadzony w Twoim mózgu. Ładunek ten jest ściśle powiązany z Twoimi decyzjami, postawami, wierzeniami, które przyjąłeś podczas swojego życia. To tak, jakby oczyścić Twój mózg – twardy dysk komputera z wirusów i obcych zakłócających programów.

 

Podczas sesji BARS zostaje spowolniona praca fal mózgowych, pozwalając na dostęp do Twoich zdrowych wzorców behawioralnych i punktów widzenia. Zaczynasz być bardziej obecny w swoim życiu, a przeszłość przestaje dominować.

 

Sesja BARS uwalnia mocno od tzw. kodów telepatycznych, czyli myśli, emocji i programów przejętych świadomie bądź nieświadomie od rodziców, przodków, najbliższych osób i społeczeństwa.


Ponadto po sesjach BARS zaobserwowano:

 

- wzrost poczucia własnej wartości

- wyraźne zmniejszenie gonitwy myśli i redukcję stresu,

- wzrost pewności siebie i radości życia,

- zmniejszenie poziomu lęków,

- większą łatwość i zdolność podejmowania decyzji,

- synchronizację półkul mózgowych,

- otwierają się nowe możliwości życiowe,

- łatwiej dokonuje się zmian życiowych,

- znika otumanienie, pojawia się trzeźwość i przytomność umysłu (również u osób biorących leki psychotropowe),

- polepszenie w rozwoju u dzieci z autyzmem

 

 

Po paru sesjach BARS wchodzi się w lekkość funkcjonowania, gdyż następuje znaczne uwolnienie od przytłaczających emocji i myśli, które nagromadziliśmy przez całe życie. Pracuje się m.in. z takimi sferami życia jak Moc Kreacji, Pieniądze, Ciało, Kontrola, Seksualność, Zdrowie, Starzenie, Marzenia i inne.

 

Bars, technika Access Bars, metoda Bars, szkolenie z Bars uwalnia skumulowane napięcia na głowie. Bars, technika Access Bars, metoda Bars, szkolenie z Access Bars sprawia, że zaczynasz zachowywać się inaczej niż dotychczas, na niższym napięciu emocjonalnym. Bars, technika Access Bars, metoda Bars, szkolenie z Bars, warsztat z Access Bars uwalnia od ograniczeń mentalnych.