Inne

Uzdrawianie okresu prenatalnego i porodu.

 

Techniki regresywne pozwalają dotrzeć do bardzo odległych wspomnień, nawet do momentu poczęcia, rozwijania się płodu w brzuchu mamy jak i porodu. Umiejętne poprowadzenie sesji w tym temacie pomaga pozbyć się wielu ograniczeń, które mogliśmy nabyć podczas tych okresów istnienia. Każdy moment może mieć istotne znaczenie, np.

 

- podczas zapłodnienia przejmujemy od rodziców schematy i reakcje seksualne;

 

- jeśli mamy wiele prób zagnieżdżenia się w macicy mamy jako zarodek powstaje wzorzec bycia odrzucanym przez innych przy jednoczesnej chęci wczepienia się w kogoś;

 

- jeśli mama źle się odżywiała albo stosowała używki mamy zakodowane w ciele i energii wzorce zatrucia i pociąg do niskich wibracji;

 

- podczas ciąży przejmujemy oczekiwania rodziców wobec nas, dominujące emocje czy choroby. Na podstawie tego, co odczuwa mama uczymy się, jaki jest ten świat i ludzie;

 

- sam poród jest niesłychanie ważnym momentem, powstaje wtedy prawo pierwszych skojarzeń. To, co wywarło na nas silne wrażenie zapisuje się w nas jako prawda o nas i o świecie;

 

- warto też sobie przypomnieć, co się działo na sali noworodków i jakie decyzje wtedy podjęliśmy podświadomie.

 

Jeśli ma się dobry kontakt z podświadomością można sobie również przypomnieć motywy wyboru swoich rodziców i warunków życia.

 

Jeśli towarzyszyły nam dobre i miłe chwile podczas tych wydarzeń one też się przypominają i ulegają wzmocnieniu jako nasze zasoby i jeszcze bardziej nas budują.

 

Sesje prenatalne są niezwykle transformujące i potrafią przebudować bazę, na której budujemy swoje życie na pełną miłości i spokoju wobec życia, siebie i świata.

 

 

 

 

Podróż


Podróż wg Brandon Bays to forma regresji, podczas której uzdrawia się nasze ciało i nasze serce. To podróż w głąb naszego ciała do narządów, tkanek bądź komórek, które to zapamiętały bolesne wspomnienia i teraz niedomagają. Oczyszczenie następuje poprzez głęboki proces emocjonalny, kiedy to uwalniamy z siebie emocje, dokonujemy przebaczenia z głębi naszego serca dla duszy innych osób.

 

Dialog przy ognisku pokoju oraz przemodelowanie starych wspomnień otwiera inne spojrzenie na przeszłość, bez emocji, z większym zrozumieniem.

 

Przeżycie to jest bardzo poruszające dla większości ludzi, otwiera serce na dawanie i przyjmowanie miłości, na czucie, że jesteśmy miłością. Leczy relacje z innymi ludźmi, ale również z samym sobą, gdyż dokonujemy aktu przebaczenia również sobie i możemy kochać siebie zamiast karać.

 

Mi Podróż pomogła uzdrowić relację z moją mamą. Dotarłam do źródeł złości, którą podświadomie na nią czułam. Znikła między nami bariera, którą wytwarzałam, by ukarać mamę brakiem miłości. Od tego momentu poprawił się również stan moich zatok.

 

 

Modlitwa wstawiennicza.

Można ją wykonać dla kogoś w każdej czystej intencji. Czasami łatwiej jest przyjąć od drugiej osoby wstawiennictwo, modlitwę czy wsparcie i ominąć tym samym opór własnej podświadomości. Ta forma modlitwy przydaje się często, kiedy jesteśmy w dołku i trudno nam samym przebić się przez chmury negatywnych myśli czy emocji.

 

W modlitwie tej powierza się Bogu rozwiązanie danego problemu. Sprawa może być konkretna, typu znalezienie nowej, dobrej pracy, uzdrowienie relacji z drugą osobą, ale również bardziej ogólna, jak poprowadzenie w życiu, wsparcie czy pomoc w podjęciu decyzji.

 

 

 

 

Masaż Ma-uri.

Masaż Ma-Uri wywodzi się z Polinezji, gdzie był praktykowany w świątyniach przez Kahunów. Polinezyjczycy to legendarny, szczęśliwy naród, swoje szczęście zawdzięczający pełnemu miłości podejściu do życia i siebie samych, tańcom oraz uzdrawianiu ciała i duszy poprzez dotyk.

 

Na poziomie fizycznym Ma-Uri oczyszcza krew i limfę tym samym odprowadza toksyny z ciała oraz reguluje przemianę materii i układ hormonalny - energia zaczyna swobodniej płynąć przez ciało.

 

Masaż daje niesamowite uczucie odprężenia i lekkości, gdyż usuwa ciężary emocjonalne

Przynosi równowagę w załamaniach nerwowych, stanach depresyjnych, przy zmęczeniu życiem i zobojętnieniu.

 

Człowiek staje się silniejszy, umysł porządkuje się, co przekłada się na większą chęć tworzenia i działania.

 

Masaż Ma-Uri jest formą rytuału, to oznacza, że można go użyć w celu wzmocnienia intencji osoby masowanej. Taką intencją może być rozwiązanie problemu, naprawienie relacji międzyludzkich, przyciągnięcie czegoś pozytywnego do naszego życia.

 

Ruch w tym rodzaju masażu jest łagodny w rytm muzyki, przypomina taniec nad ciałem. Używając przedramion masuje się rozległe powierzchnie ciała.

 

Masaż Ma-Uri jest masażem całego ciała z wyłączeniem miejsc intymnych.

 

 

 

 

regresing, EFT, tapping, metoda EFT, terapia, sesje regresingu