Opinie

Theta Healing & Somatic Experiencing - opinia

Wdzięczność, to pierwsze słowo, jakie przychodzi mi na myśl o Małgosi.
Cztery lata psychoterapii i... wciąż lęk! Lęk za lękiem! To on rządził moim życiem 😢. Był wszędzie, na każdym kroku, o każdej porze dnia, budził w nocy, ten większy przechodził w ataki paniki, ale... to już WSPOMNIENIE 🙂.
Pracę z Małgosia zaczęłam w lutym tego roku, a tym samym piękną przygodę z Theta Healing. Nasze pierwsze spotkanie, to było właśnie Theta Healing. O metodzie dowiedziałam się z Facebooka i zaczęłam szukać osoby, która ta metodą pracuje. Szukając za każdym razem wyskakiwala mi strona Małgosi-energia 😁. Już po pierwszym spotkaniu TH poczułam ogromną zmianę i chciałam więcej... Na drugim spotkaniu Małgosia zaproponowała połączenie Theta Healing i Somatic Expirencing, które w końcowym efekcie okazało się Cudem-dosłownie, bo przecież co może być lepszego od doswiadczania Uzdrawiania❤️. Za pomocą Stwórcy Małgosia uwolnila mnie od wielu przekonań, blokad, lęków i programów. Ta metoda daje moc, siłę i nadzieję, uwalnia od tego co złe i otwiera na piękną i czystą wiarę. Wiarę w moc Stwórcy i samego siebie. A gdy moje blokady "puscily" poczułam, że ja też chcę, chcę zrobić kurs TH i co było w tym najpiękniejsze, że kiedy podzielilam się tym z Małgosia, Ona dała mi jeszcze w tym wsparcie, a kiedy byłam już po kursie Ona wciąż mi pomagała, żebym mogła z niego jak najlepiej korzystać🤗. To był miód na moje serce, bo nigdy wcześniej nie spotkałam się z takim podejściem Terapeuty.
Do tego praca w Somatic Experiencing czyli uwalnianie traum poprzez pracę z ciałem okazała się również strzałem w dziesiątkę. To fantastyczna metoda. I znów tutaj wielki ukłon dla pracy Małgosi, która prowadzi sesję tą metodą naprawdę super. Słów brakuje, aby to określić, zawsze w punkt zadaje pytania, swoim ciałem odzwierciedla emocje pokazywane przeze mnie, uczy jak śledzić uczucia w ciele, jak wyczuć emocje, a na koniec sesji, co jest dla mnie bardzo ważne, zawsze mówi, co można ćwiczyć samemu w domu, jak ćwiczyć i na co zwrócić szczególną uwagę.
Małgosia jest wspaniałą i ciepłą osobą. Świetnie "dogaduje się" ze Stwórcą. Ma ogromną intuicję i dar widzenia. Praca z Nią, to sama przyjemność. Do tego bardzo życzliwa i pomocna🤗.
Małgosiu jestem PRZESZCZESLIWA i ogromnie WDZIĘCZNA i będę WDZIĘCZNA ZAWSZE za to, że zmieniłaś moje życie. Sprawilas, że jestem innym człowiekiem. Nauczylas mnie, jak o siebie dbać i kochać siebie. Dzięki Tobie cieszę się, że jutro będzie dzień. To dzięki Tobie sama robię zakupy, jeżdżę komunikacją, rozmawiam z ludźmi...i może ktoś powie, to przecież banał, a dla mnie, to CUD❤️. To Ty sprawilas, że potrafię się uśmiechać, śmiać, cieszyć, żyć...
Życzę Ci Spełnienia Wszystkich Marzeń🙂 DZIĘKUJĘ z całego ❤️.
AgataSomatic Experiencing - opinia

" Długo zastanawiałam się jak opisać te kilka miesięcy moich spotkan z Małgosią tak aby było krótko, zwięźle i na temat. Te kilka miesięcy w moim życiu zmieniły sposób w jaki widzę siebie, swoje zycie, swoją przyszłość. Pozwoliłam sobie, przy pomocy Małgosi zejść ze ścieżki życia, które do tej pory wiodłam i  przez które się niszczyłam. Pozwoliłam sobie zajrzeć w głąb siebie i spotkać się ze swoim strachem przed zmianą oraz kilkoma innymi "demonami". Dziś jestem w trakcie fundamentalnych zmian w swoim życiu i choć nie wiem co będzie dalej w wielu dziedzinach mojego życia, to jestem szczęśliwa, że mam możliwość bardziej świadomie kreować swoja rzeczywistosć.

Małgosiu dziękuję Ci za to, że mogłyśmy razem pracować. Dziekuję za to, że nigdy nie oceniałaś, nie dawałaś rad ani swojej opinii, tylko podążałaś za moją potrzebą. Jestem pod ogromnym wrazeniem Twojego warsztatu pracy, wiedzy, umiejętności łączenia wielu metod, doboru ich do danej potrzeby i profesjonalizmu jaki masz. :) "

JuliaRegresing - opinia

Pracuje z Malgosia od pol roku i efekty naszej terapii Regresingu przechodza moje wszelkie oczekiwania! W ciagu tego czasu moje zycie sie zmienilo nie do poznania. Zmienilam prace, w koncu robiac to co kocham, a na co nie moglam sie odwazyc wczesniej. Moje finanse i zwiazek z pieniedzmi tak bardzo sie poprawily, ze czuje sie niemalze jak inna osoba. Moje problematyczne zwiazki sie zmienily o 180 stopni. Oczywiscie zycie nadal ma swoje wyzwania ale radze sobie z nimi duzo lepiej i bardzo naturalnie podejmuje duzo lepsze decyzje. Do tego Malgosia jest przecudowna i bardzo madra osoba. Nie moge nawet opisac w slowach jej ciepla i dobroci, ktorymi po prostu emanuje. Jest niesamowicie profesjonalna w tym co robi i zawsze mozna na niej polegac. Praca z Malgosia to po prostu sama przyjemnosc. Polecam ja kazdemu z calego serca.
ElaOpinia

"Małgosiu...., na myśl o Tobie czuję w sercu wdzięczność...., za to, że jesteś na mojej drodze życia, za to, że jesteś wspaniałym i mądrym człowiekiem i terapeutą. Jesteś dla mnie kimś wyjątkowym. Dzięki Tobie odkrywam, że Ja jestem kimś wyjątkowym. Dzięki Tobie buduję siłę w sobie a moje życie staje się coraz piękniejsze. Dziękuję za Twe prowadzenie i doświadczenie, dzięki któremu Ja też się rozwijam.
Oby inni mieli szczęście Cię spotkać.... na swojej drodze życia.
Mocno Cię ściskam i całuję."
Sylwia
Regresing - opinia

Bardzo się cieszę że spotkałem Małgosię na mojej drodze. Na pewno był to też ten właściwy moment,
a mam już swoje lata i w kinie mogę kupić tańszy bilet.
Małgosia pomogła mi uświadomić sobie bardzo realistycznie i przeżyć to co było ukryte i schowane od lat, a co mnie bardzo dręczyło i nie mogłem znaleźć na to skutecznego sposobu.
Dopiero dzięki obecności Małgosi przekonałem się i doświadczyłem tego, że mogę tak głęboko wniknąć w siebie i swoje emocje, które były we mnie od tak wielu, wielu lat. Nareszcie mogłem je zobaczyć i poczuć i uwolnić je aby odeszły. Poczułem siebie i poczułem się wolny i nie krępowany
przeszłością. Jakie to piękne uczucie! Już nie płakałem tylko się śmiałem i śmiałem, ja prawdziwy ja.
Małgosiu mój Aniele, bardzo, bardzo Ci dziękuję.
Paweł.
Regresing - opinia


Do Małgosi trafiłam z polecenia. Nie mogłam zajść w ciąże i szukałam pomocy w metodach konwencjonalnych i niekonwencjonalnych. Od pierwszego naszego spotkania czułam się bardzo swobodnie i w pełni akceptowana taka jaka jestem co nie zdarza mi się często. Jestem osobą lękliwą i bałam się regresingów ale Małgosia prowadzi sesje z niesamowitym wyczuciem i czułam się w pełni bezpiecznie. Cały czas zachęcała mnie aby słuchać swojego wnętrza, zawierzyć Bogu. Sesje regresingu u Małgosi są aktualnie dla mnie najskuteczniejszą formą pracy. To co było dla mnie ważne to to że Małgosia nie ocenia że można poruszyć z nią każdy temat bez obaw. A co dały mi sesje u Małgosi. Świetnie przygotowały mnie do ciąży albo bardziej trafniej powinnam napisać umożliwiły zajście w ciąże przez uwolnienie wielu wzorców. Uwolniłam się od przymusu bycia odpowiedzialną za szczęście mojej rodziny i dałam sobie prawo do własnego życia. Zyskałam więcej spokoju i równowagi w życiu przez zawierzenie Bogu i procesowi życia. Polepszyły się moje relacje z ludźmi. A chyba najwspanialsze doświadczenie jakie uzyskałam podczas sesji to doświadczenie Boga.


Agata
Sesja BARS - opinia

Gosię poznałam w momencie kiedy zapisałam się do Niej na sesję Bars. Sama metoda nie była mi dobrze znana lecz wiedziona ciekawością, postanowiłam spróbować. Od samego początku Gosia była bardzo troskliwa i skupiona na tematach, z którymi do Niej przyszłam. Warto zaznaczyć, że w trakcie pierwszej sesji chciałam zmienić swoje przekonania w kwestiach zawodowych i jednocześnie przyciągnąć nową pracę. 2 miesiące od mojego pierwszego spotkania z Gosią podpisałam umowę z nowym pracodawcą. Ktoś mógłby napisać, ze to przypadek lub zbieg okoliczności. Być może. Mam jednak wewnętrzne przekonanie, że te zmiany przyszły wraz z rozbiciem określonych schematów myślowych, którymi zajmowałyśmy się na sesji.


Metoda Bars okazała się bardzo skuteczna w moim przypadku. Poza sytuacją opisaną powyżej, stałam się także bardziej spokojna i otwarta na zmiany. Wierzę, że w dużym stopniu sama metoda się do tego przyczyniła ale wiem również, że w każdej metodzie to czynnik ludzki odgrywa najważniejszą rolę. Gosia jest osobą, która tworzy atmosferę pełną zrozumienia i przy której bardzo szybko można poczuć się bezpiecznie. Wydaje mi się, że to właśnie te cechy decydują o wysokiej jakości Jej sesji, które w rezultacie zmieniają jakość życia ludzi, biorących w nich udział.


Rzadko się zdarza, że kogoś polecam. Zazwyczaj jestem krytyczna i bardzo powściągliwa w rekomendacjach. W tym przypadku jest jednak inaczej. Od dawna nikt nie zrobił na mnie tak pozytywnego wrażenia jak Gosia i z czystym sumieniem mogę polecić zarówno Jej osobę jak i usługi, które świadczy.


Aga P.


Regresing - opinia


Witaj Małgosiu,

Nie wiem, czy mnie jeszcze pamiętasz, ale jak na pewno się domyślasz, byłem jednym z Twoich klientów :-) taki gość w koszuli w kratę ;-) Ja wolę określenie - człowiek, który szukał i szuka odpowiedzi na masę dręczących go pytań... być może najważniejszych, o sens, o drogę, o wskazówki...? Niech każde z nas wybierze, dla siebie to, co najlepsze. Kiedy wychodziłem z Twojego domu po zakończonej sesji, powiedziałaś : odezwij się... Było to dla mnie dość ważne. Teraz po dość długim czasie od naszej pierwszej i jak dotąd jedynej sesji, piszę żeby Ci podziękować. Być może otrzymujesz wiele maili z podobnym przesłaniem, ale dla mnie te podziękowania są szczególnie ważne. Otóż dzięki Twojemu doświadczeniu, umiejętnościom, a może po prostu dobroci serca, uruchomiłaś we mnie jakiś szalony proces, który mnie prowadzi aż do teraz. Owszem, odrabiam pracę domową, piszę sobie przepisane przez Ciebie afirmacje, kilka zapożyczyłem z innych źródeł, przyznaję, ale główne ich przesłanie pozostaje niezmienne. To Ty pomogłaś mi w nawiązaniu kontaktu ... tak naprawdę ze mną samym. Nigdy dotąd nie przeżyłem podobnej sytuacji i za szansę spotkania z Tobą i przeżycia niezwykłego seansu miłości, wiary i nadziei że jestem lepszy, niż dotąd myślałem, dziękuję Ci z całego serca.

Wiele się u mnie zmieniło. Zakończyłem związek ze wspaniałym człowiekiem, któremu życzę jak najlepiej i jestem wdzięczny, że pojawił się na mojej drodze rozwoju duchowego. Wiem, że jest jej ciężko i na pewno nie chciała i nie życzyła sobie podobnego rozwoju spraw... ale wiem, że im dłużej bym w tym tkwił, tym większą krzywdę bym jej wyrządzał.

Gosiu, nie chcę się rozpisywać o tym wszystkim, bo rozumiem, że i Ty masz prawo do spokoju i nie potrzebujesz dźwigać problemów i rozterek wszystkich ludzi. Chciałbym tylko opowiedzieć pokrótce, ile rzeczy przytrafiło mi się od ostatniego czasu - dobrego czasu, który liczę od momentu poznania Ciebie.

Zatem zakończyłem związek, w którym nie byliśmy z moją partnerką szczęśliwi, zacząłem tworzyć afirmacje, staram się medytować, wizualizować sobie rozmaite sceny z życia, a przede wszystkim zaczynam mniej odczuwać smutek i lęki, przez które podejmowałem różne decyzje, często histeryczne i wynikające jedynie z niepokoju i strachu. Nie mówię, że jest kolorowo :-) Nadal odczuwam wiele emocji, zarówno tych dobrych, jak i gorszych, ale pokornie je przyjmuję, bo to jednak jestem przecież ja ...

Odnajduję spokój, zatrzymuję się, gdy jest gorzej, gdy jest smutniej...

W połowie afirmowania dobrego i szczęśliwego związku poznałem kogoś. Czuję się przy niej, jak z kimś kogo znam długo. Doczekać się nie mogę aż nauczę się tej osoby, poznam ją i stworzę dobrą relację, opartą na wolności, szacunku, miłości i pasji, bo ja głęboko wierzę w te wartości. Może się uda, może nie. Z jakiegoś powodu Bóg postawił ją na mojej drodze. Może ta kolejna lekcja będzie dla mnie podsumowaniem wszystkich moich błędów? Tym dobrym podsumowaniem? Modlę się o to.

Często rozmawiam w myślach z Bogiem, nie identyfikuję Go z żadną konkretną wiarą, po prostu jest sobie gdzieś tam i ja dziękuję mu za wiele rzeczy, jakie mi dał. Nie ważne, czy dobrych czy trochę trudniejszych do przejścia....

Gosiu, nie chcę zajmować Ci czasu, pragnę Ci serdecznie podziękować i życzyć Ci siły, wytrwałości i miłości wokół Ciebie. Natchnęłaś mnie do pracy, wyzwoliłaś tego małego chłopca, który jest silniejszy i nieco bardziej pewny siebie.

Niech Bóg będzie z Tobą. On jest... :-)

Dzięki

Piotr
TRE - opinia


" Gdy pojawiła się we mnie gotowość na tego typu pracę z sobą,z tym co wymaga we mnie uwagi i to nie tylko w sferze podświadomej, ale również fizycznej, cielesnej....pojawiło się TRE 😊.
Coś nie coś już wiedziałam na czym to polega,ale nie sądziłam,że to jest tak prosty, a zarazem bardzo wyzwalający proces.
Dla większości wiadome jest już, że pamięć różnych wydarzeń,stresów,traum zapisuje się również na poziomie pamięci komórkowej ciała. Dla mnie to równie oczywiste.Ale co innego jest tylko o tym wiedzieć,a co innego doświadczyć tego dzięki procesowi (ćwiczeniom) TRE....😊.
Bardzo polecam sesje grupowe (lub indywidualne) u Gosi Białach. Zajęcia prowadzone są w atmosferze spokoju,bezpieczeństwa i swobody. Każdy znajdzie w tej przestrzeni coś dla siebie.
Wystarczy tylko chęć poddania się procesowi,a ciało samo wie,skąd uwolnić to, co już jemu nie służy (stres, napięcie, pamięć konkretnych zdarzeń,traum...itp).Efekt ...poczucie relaksu, uwolnienia, większą świadomość siebie i ciała oraz dobre samopoczucie 😊.

Pozdrawiam
Małgorzata S.


Regresing - opinia
Od ładnych kilku lat chodzę na sesje regresingu do Małgosi. Udało nam się rozplątać kilka poważnych karmicznych węzłów gordyjskich, od diagnozy nieuleczalnej choroby po poważne problemy finansowe, co oczywiście miało bardzo realne przełożenie na realne życie tu i teraz.  Lubię pracować z Małgośką, bo jest uważna i współczująca, ale nie angażuje się emocjonalnie w moje dramaty. Doskonale wie, kiedy wesprzeć mnie dotykiem i pozwolić do końca wejść i przeżyć traumatyczny stan, a kiedy ukrócić dramatyczne występy podświadomości, która za bardzo się przywiąże do jakiegoś przeżycia. Kobieta o wielkiej cierpliwości i życzliwości do ludzi, przytomny i świadomy terapeuta, który nie pozjadał wszystkich rozumów tylko otwiera się na proces i pozwala, żeby on prowadził tam, gdzie ma doprowadzić. Dla mnie piątka z plusem!
Agnieszka P.


Theta Healing - opinia
Do Małgosi na Theta Healing trafiłam wiedziona intuicją. Już od jakiegoś czasu czułam potrzebę, żeby pójść na sesję, dać sobie szansę na zmiany. W końcu zamieniłam potrzebę w czyny. Przeszukałam Internet i strona Małgosi najbardziej do mnie przemówiła – bijące z niej ciepło sprawiło, że wysłałam maila z zapytaniem o możliwość umówienia się na spotkanie. Dwa dni później siedziałam u niej w mieszkaniu, podekscytowana nowym doświadczeniem.

Postanowiłam pracować nad moimi problemami z tarczycą (stwierdzona niedoczynność, przez kilka lat leczona lekami). Przy okazji powychodziło wiele przekonań i blokad z dzieciństwa. Wszystko przepracowałyśmy. To było niesamowite doświadczenie, obcować z czystą energią, pełną akceptacji i miłości. Wypełniały mnie obrazy, które pomagały mi zrozumieć zachodzące zmiany, jak również podpowiadały mi co potrzebuję zrobić, by te zmiany były trwałe.

Po sesji wyszłam wypełniona energią. Od razu wiedziałam, że muszę się wyprowadzić z mieszkania które wynajmowałam. Gdy pomyślałam, że zrobię to na wiosnę, poczułam że to nie prawda. W połowie stycznia tego roku, mieszkałam już w nowym miejscu, z Gosią widziałam się w październiku. Zmieniłam pracę, zerwałam kontakt ze znajomymi przy których źle się czułam. Zaczęłam kurs trenerski metody „Okej, może tak być”. W między czasie poszłam do endokrynologa. Zrobiłam badanie krwi. Moja tarczyca jest zdrowa. Zupełnie nie ma śladu po niedoczynności. Lekarka zaleciła tylko kontrolne badanie za pół roku by sprawdzić, czy schorzenie nie wraca. Szczęście, które poczułam było niesamowite.

Bardzo polecam pracę z Gosią. Ma wiedzę i dar, jak również wewnętrzne ciepło i bardzo dużo wyrozumiałości.

Pozdrawiam

Patrycja Lipińska

 

 

 

Bars, regresing - opinia

 

Chciałam się podzielić moją opinią z sesji Bars połączonych z regresingiem u Małgosi Białach. :)

Ogólnie jestem bardzo zadowolona, bo obie te metody razem, są o wiele skuteczniejsze a przynajmniej w moim przypadku.
Miałam już kilka takich sesji, dzięki nim bardzo się uspokoiłam,wiele ciężkich emocji ze mnie zeszło, udało mi się dotrzeć i uwolnić przyczyny moich problemów z różnych dziedzin życia,które pochodziły z innych wcieleń jak i z obecnego.
Wiele astralnych wpływów ze mnie zeszło i nadal schodzi.
Moje relacje z mężem są coraz lepsze, relacje z bliskimi i otoczeniem i już się tak nie emocjonuję jak wcześniej. :)
Oczywiście tez stosuję modlitwy,wizualizacje, pozytywne myślenie i to wszystko razem super działa.
Moje życie staje się coraz milsze a bywało naprawdę koszmarnie...
Tak więc, ja ze swojej strony szczerze i gorąco polecam Małgosię Białach i sesje regresingu+bars prowadzone przez nią, bo faktycznie działają. :)

Marta

 

 

 

 

EFT, regresing - opinia

 

O EFT usłyszałam podczas seansu run, sprawdzającego energetykę mojego ciała. Byłam strasznie niezadowolona z siebie, czułam się ograniczona, ale okoliczności sprawiły, że zachciało mi się żyć szczęśliwie.

Runista polecił mi “opukiwanie” jako świetną technikę, by nawiązać kontakt z samą sobą. Poprzez google trafiłam do Małgosi. To, co wyniosłam ze spotkań z nią – przeszło moje najśmielsze oczekiwania.

Zarówno EFT, jak i zastosowany regresing uwolniły mnie od wielu własnych ograniczeń, traum i negatywnych wzorców przejętych od innych, które wydawały mi się nie do przeskoczenia. Wreszcie kończąc sesję EFT afirmacją “w pełni kocham i akceptuję siebie” – jest to szczera prawda.

Ponadto uważam, że Małgosia jest niezwykle sympatyczną i mądrą osobą, z którą nie wstydziłam się poruszyć najbardziej intymnych spraw, zawsze czułam się przez nią wysłuchana i pewnie na równi z EFT takie otwarcie się na inną osobę i powiedzenie głośno, co mnie boli i co mi przeszkadza pomogło mi w akceptacji tego, co się wydarzyło i w otwarciu się na pozytywne zmiany w życiu Uśmiech

Co do samej techniki EFT – wydaje się bardzo prosta i w tej prostocie pewnie tkwi jej skuteczność. Oczywiście są sprawy, które ciężko “opukać”, ale dobry trener zmobilizował mnie do tego.

Pozdrawiam i życzę WIELU sukcesów w życiu osobistym i zawodowym, oraz spełniania najpiękniejszych marzeń Uśmiech

Agnieszka

 

 

 

Szkolenie Access Bars - opinia


Dziękuję Małgosi i Kasi za szkolenie, które zostało poprowadzone w przyjaznej atmosferze w miły i prosty sposób. Jestem pod mocnym wrażeniem oddziaływania metody BARS w zakresie uwalniania negatywnych blokad, wzorców itp.

Na szkoleniu każda z nas dostała i otrzymała po dwie sesje. Po pierwszej byłam lekko nieprzytomna i nieobecna w Tu i Teraz, ale po drugiej sesji poczułam niesamowitą przestrzeń w obrębie głowy i jasność myśli, totalne zrelaksowanie, spokój i przytomność.

Ponieważ korzystałam w moim życiu z przeróżnych metod alternatywnych do oczyszczenia siebie na wszystkich możliwych płaszczyznach i prowadzę sesje oczyszczające dla innych ludzi - to myślałam sobie: „Metoda BARS to pewnie taki lżejszy proces/zabieg manualny, który będę mogła stosować jako wspomaganie w moich sesjach”. Jednak na szkoleniu poczułam na sobie, że jest to naprawdę potężna metoda, którą oczywiście w moim odczuciu można łączyć z innymi ciekawymi technikami, ale też w wielu sytuacjach zabiegi BARS mogą się okazać zupełnie wystarczającą uzdrawiającą techniką. Sesje prowadzone tą metodą są bardzo przyjemne i relaksujące. Z radością praktykuję już BARSY na mojej rodzinie, później będę pomagać metodą BARS moim Klientom. Jeszcze raz Wielkie Dzięki za BARSY.

Szkolenie z techniki BARS w Lublinie
Małgosia Stankiewicz Jakociuk

 

 

 

 

 

Szkolenie Access Bars - opinia

 

Metoda Bars na pewno jest warta poznania. Jest ciekawa, prosta,  może być zastosowane na kimś jak i na sobie. Gorąco polecam szkolenia prowadzone przez Małgosię. Organizacja (ukłon w stronę Kasi), atmosfera, jak i sposób przekazania wiedzy są na najwyższym poziomie. Pełny profesjonalizm. Dziękuję Małgosiu.

Agnieszka Ł. z Kraśnika (szkolenie w Lublinie)

 

 

 

 

Szkolenie Access Bars - opinia


Szkolenie Bars prowadzone w przestrzeni serca. Cudowna atmosfera i fachowe podejście z dbałością o każdego z Uczestników.

Kasia z Warszawy

 

 

 

Szkolenie Access Bars - opinia

 

Bardzo dziękuję za wspaniałe szkolenie w Łodzi i przysłane materiały.
Po zajęciach czułam się wspaniale, lekko, radośnie.
Już czekam na następne zajęcia w Łodzi.

Barbara

 

 

 

Szkolenie Access Bars - opinia

 

U Małgosi robiłam kurs Access Bars i mogę każdemu polecić zarówno samo szkolenie, jak i skorzystanie z zabiegów. Małgosia bardzo dobrze przeprowadziła kurs, wszystko pokazała, wytłumaczyła, odpowiadała szczegółowo na pytania uczestników. Ma również bardzo dobre wglądy i potrafi zadać odpowiednie pytania trafiające w sedno problemu. Polecam serdecznie.

 

Ola z Lublina

 

 

 

 

 

 

*********************************************************************************************************************

 

Polecane strony:

 

 

 

Eftera - www.eftera.pl

Strona Krysi Kryszczyszyn o wykorzystaniu EFT do odchudzania i nie tylko.

 

Regresing - www.regresing.org/

Strona poświęcona regresingowi z aktualną listą regreserów.

regresing, EFT, tapping, metoda EFT, terapia, sesje regresingu