Regresing

Dlaczego regresing?

 

Zaczęło się kilkanaście lat temu od własnych prób i poszukiwań. Zaczęłam eksperymentować z głębokim oddychaniem połączonym z powtarzaniem wybaczających afirmacji. Zrobiłam sobie listę wszystkich negatywnych wydarzeń z dzieciństwa i stosowałam do tego tę technikę.

 

 

Potem trafiłam na zajęcia regresingu Leszka Żądło (regresing grupowy), gdzie poznałam szybsze narzędzia, sięgające również w pamięć poprzednich wcieleń. To było jak nowy rozdział w moim życiu. Systematyczna praca nad sobą opłacała się - uzdrowienie dzieciństwa, oczyszczenie karmy, podniesienie samooceny, przebudowa osobowości, funkcjonowanie na innym poziomie świadomości, nowa, lepsza jakość doświadczeń w życiu, to tylko niektóre z trwałych zmian.

 

 

Sesja regresingu odbywa się w stanie płytkiej medytacji, w poszerzonym stanie świadomości. Relaks oraz świadome oddychanie pobudza pamięć emocji w mózgu i ciele. Natomiast zastosowanie słownego prowadzenia umożliwia szybkie pozbycie się tego, co ujawnia się podczas sesji – emocji, napięć, pamięci bolesnych wydarzeń itp. Regresing wykorzystuje naturalną zdolność człowieka do cofania się pamięcią w czasie, jesteśmy chwilowo w przeszłości, ale świadome Ja tu i teraz podejmuje nowe dycyzje, by uwolnić się od starych schematów działania i reakcji emocjonalnych.

 

Regresing czerpie również z buddyjskiej medytacji wykorzeniania, podczas której ukazują się przyczyny problemu.

 

Ma zastosowanie zarówno przy pracy terapeutycznej, kiedy to jest potrzeba przetransformowania destrukcyjnych wzorców osobowości, zachowania czy schematów myślenia jak również jako wspomaganie praktyki rozwoju duchowego. Często podczas rozwoju duchowego dochodzimy do pewnych progów, tematów tabu, które trudno przekroczyć. Podczas sesji można dojść do źródeł tego nierzadko z poprzednich wcieleń.

 

 

Regresing ma to do siebie, że bardzo poszerza świadomość i uczy rozróżniania energii, czy są one korzystne dla nas czy nie. Dzięki temu jest możliwość przytomnego przyjrzenia się sobie, osobom w naszym życiu i uwolnienia od cudzych presji, manipulacji i kontroli umysłu (i od własnych też ;). Bywa, że są to obciążenia przeniesione z innych inkarnacji, możemy na swojej drodze przyciągnąć byłych guru, czarnych magów, wojowników itp. i sami też mogliśmy nimi być. Tworzy to specyficzne obciążenia w naszym umyśle i życiu.

 

 

Uwolnienie od tego pomaga porzucić stare ścieżki i otworzyć się na nowe doświadczenia o wyższej jakości.

 

 

 

Więcej o sesji regresingu - www.drogaswiatla.pl/?regresing-opis-sesji,30

 

 

P.S. Z regresingu nie mogą korzystać:

 

- osoby biorące narkotyki (okres karencji to 6 miesiący)

- kobiety na podtrzymaniu ciąży

- dzieci do 16 roku życia.


Zapraszam na sesje bezpośrednio bądź przez internet.

 

 

 

 

 

regresing, terapia, sesje regresingu, regresing, terapia, sesje regresingu. Regresing jest metodą rozwoju duchowego. Regresing umożliwa przypomnienie sobie poprzednich wcieleń. Jeśli masz poplątane relacje z ludźmi, polecam regresing. Regresing jest bardzo skuteczną techniką. Sesja regresingu odbywa sie w płytkiej medytacji.