Theta Healing

Theta Healing to technika uzdrawiania duchowego najbardziej w swojej formie zbliżona do Huny.  W medytacji, w której dominują fale mózgowe Theta można dokonać głębokich transformacji negatywnych przekonań, emocji czy schematów życiowych. Stan skoncentrowanej modlitwy, w który się wchodzi umożliwia radykalne i często zaskakujące zmiany.

 

Na co dzień funkcjonujemy w zakresie fal mózgowych Beta (powyżej 15 Hz) - kiedy myślimy, analizujemy czy przetwarzamy informacje z zewnątrz.

 

Stan Alfa (w zakresie między 15 a 7 Hz) to już stan relaksu, kreatywności, szybkiego przyswajania informacji. Fale o tej częstotliwości pojawią się w mózgu, kiedy zamkniemy oczy, przed zaśnięciem i tuż po.

Ocenia się, że skuteczność wizualizacji i kreacji w tym stanie wynosi 40-60 %.

 

Fale mózgowe Theta (od 7 do 4 Hz) to stan głębokiej medytacji. Fale te występują u każdego podczas snu. Jeśli uda nam się utrzymać świadomość w tym stanie, możemy ukierunkowując swoją wolę dokonywać uzdrawiania.

Skuteczność uzdrawiania i wizualizacji w tym stanie wynosi 80-100 %.

 

W sesji Theta Healing kluczowe jest odszukanie przekonania lub grupy przekonań, które podtrzymują problem. Najpierw powstaje myśl (przekonanie), potem emocje i na tej bazie tworzy się to, co nazywamy problemem.
Ukryte schematy poglądów sprawiają, że mimo pragnien i działań nie możemy odnieść sukcesu, tworzyć szczęsliwych związków czy wyzdrowieć.

 

W Theta Healing negatywne programy i emocje usuwa się z 4 poziomów:

- poziomu podstawowego, jest to poziom obecnego życia w tym okres płodowy,

- poziom genetyczny - czyli poziom przodków, obejmuje schematy odziedziczone po linii pokoleniowej,

- poziom karmiczny - obciążenia, które nosimy z poprzednich wcieleń,

- poziom duszy - to poziom wszystkiego, czym dana osoba jest. Jest coś jest umiejscowione na tym poziomie, to pochodzi z głębi naszej istoty.

 

Jednocześnie wprowadza się pozytywne uczucia i poglądy tak, by nie została pustka.

Technika Theta Heling daje szerokie możliwości zastosowania. Oto niektóre z nich:

Odzyskiwanie fragmentów duszy.

Fragment duszy to część twojej energii, która została u kogoś na skutek silnej  interakcji emocjonalnej. Kiedy długo z kimś przebywamy niezależnie od tego, czy relacja jest pozytywna czy negatywna zachodzi wymiana fragmentów duszy z daną osobą. Część naszej energii zostaje u tej osoby i część energii tej osoby my gromadzimy u siebie. Wpływa to negatywnie na nas. Może sprawiać, że myślimy wciąż o tej osobie, słyszymy w głowie jej słowa, śni się nam, czujemy się w jakiś sposób powiązani energetycznie lub umysłem z nią.

Naszą energię życiową oddajemy zwykle w związkach partnerskich, w relacji rodzic-dziecko, w sytuacji, kiedy wiele z siebie daliśmy. Również w kontaktach z chorymi, kiedy bardzo chcemy komuś pomóc.

Utracić kawałek własnej duszy można również w traumatycznych sytuacjach typu gwałty, bicie czy znęcanie się.

Czasami zachodzi też wymiana energii z miejscem, w którym zaszły silnie pozytywne wydarzenia lub negatywne albo długo w nim przebywaliśmy, np. w domu rodzinnym.

W procesie przywracania fragmentów duszy dokonuje się najpierw ich oczyszczenia, a następnie  zwrotu obcych energii do właściela, które nosimy i odzyskania naszych własnych oczyszczonych energii, które utknęły u danej osoby.

 

W przypadku, gdy odzyskujemy fragmenty duszy od byłego partnera, warto przeprowadzić również w Theta Healing rozwód energetyczny i tym samym zwrócić przysięgi bycia razem, stanowi to dopełnienie procesu odzyskiwania wolności i otwarcia się na nowe możliwości.

 

Samo rozstanie fizyczne nie powoduje przecięcia więzi energetycznych czy wypalenia podświadomych zobowiązań, dopiero praca na poziomie emocjonalnym i energetycznym usuwa sznury współzależności. Sznury te czasami widzi się jako łączące czakry dwojga ludzi - najczęściej czakry serca, splotu i seksu.

 

Uzdrowienie pękniętej duszy (złamanego serca).

Energia duszy stanowi esencję naszej istoty, a jej centrum znajduje sie w naszym sercu. Na powierzchni duszy (bańce energii) mogą powstawać rysy, które są niczym innym jak zranieniami. Pojawiają się, kiedy doświadczamy trudnych przeżyć, utraty kogoś, porzucenia i nie byliśmy w stanie po tym zintegrować się wewnetrznie ze sobą.


Kiedy nasz dusza jest pęknieta możemy mieć poczucie rozbicia, pękniecia, rozdarcia, bycia złamanym przez kogoś lub życie. Czujemy smutek, wewnętrzny ból lub pustkę. Często też nie jesteśmy w stanie uzdrowić ciała.
W procesie uzdrawiania i scalania pękniętej duszy odzyskuje się spokój i radość, która jest przynależna naszej istocie. Wraca energia, która z nas wyciekała przez pęknięcia, naszą istotę wypełnia poczucie wewnętrzego zespolenia.

 

Zapraszam na sesje bezpośrednio bądź przez internet.

 

 

Theta Healing, inaczej ThetaHealing to uzdrawianie duchowe w głębokiej medytacji za pomocą skoncentrowanej modlitwy. Wykonuję indywidualne sesje Theta Healing (ThetaHealing)